Atribuită
Anunț de participare
Achizitie MATERIALE SANITARE PENTRU LABORATOR
- Număr anunț
- CN1041133
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.336 RON
- Valoare atribuită
- 11.880 RON
- Data publicării
- 01.04.2022 14:53
- Anunț de atribuire
- CAN1082162
- Termen limită
- 02.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142701
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Modele formulare.doc
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- Clauze Contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1142701.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Modele formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 11.880 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lame slefuite microscop | — | AVENA MEDICA S.R.L. 4 contracte | 3.000 RON |
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract A-4338 · 15.05.2023 | 300 RON | |||
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract A 8915 · 06.11.2023 | 450 RON | |||
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract A -5526 · 29.06.2022 | 1.500 RON | |||
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract A-6683 · 04.08.2022 | 750 RON | |||
| 2 | Cuve cu agitator (cuve si bile metalice) pentru analizor de coa… | — | CLINI-LAB | 8.400 RON |
| 3 | Tuburi eppendorf conice gradate de 1,5 ml, cu capac | — | AVENA MEDICA S.R.L. 3 contracte | 480 RON |
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract A 4338 · 15.05.2023 | 120 RON | |||
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract A-6683 · 04.08.2022 | 120 RON | |||
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract A-5526 · 29.06.2022 | 240 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931
Valoare atribuită
11.880 RON
din 10.336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro