Atribuită Anunț atribuire

Achizitie MATERIALE SANITARE PENTRU LABORATOR

Număr anunț
CAN1082162
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.336 RON
Valoare atribuită
11.880 RON
Data anunțului
08.11.2023 14:33
Anunț de participare
CN1041133

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 11.880 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lame slefuite microscop AVENA MEDICA S.R.L. 4 contracte 3.000 RON
AVENA MEDICA S.R.L. · contract A-4338 · 15.05.2023 300 RON
AVENA MEDICA S.R.L. · contract A 8915 · 06.11.2023 450 RON
AVENA MEDICA S.R.L. · contract A -5526 · 29.06.2022 1.500 RON
AVENA MEDICA S.R.L. · contract A-6683 · 04.08.2022 750 RON
2 Cuve cu agitator (cuve si bile metalice) pentru analizor de coa… CLINI-LAB 8.400 RON
3 Tuburi eppendorf conice gradate de 1,5 ml, cu capac AVENA MEDICA S.R.L. 3 contracte 480 RON
AVENA MEDICA S.R.L. · contract A 4338 · 15.05.2023 120 RON
AVENA MEDICA S.R.L. · contract A-6683 · 04.08.2022 120 RON
AVENA MEDICA S.R.L. · contract A-5526 · 29.06.2022 240 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931

Valoare atribuită

11.880 RON

din 10.336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.