Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

Expertiza tehnica LEA 110 kV – racorduri intre CHE Portile de Fier II-Statia 110/6/20kV Ostrovul Mare

Număr anunț
SCN1094602
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
TOP ENGINEERING DESIGN SRL (CUI 35869112)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.000 RON
Valoare atribuită
46.000 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
11.10.2021 09:19
Anunț de atribuire
SCNA1063644
Termen limită
21.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126944

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

46.000 RON

din 47.000 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.