Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 2,1% sub estimat
Expertiza tehnica LEA 110 kV – racorduri intre CHE Portile de Fier II-Statia 110/6/20kV Ostrovul Mare
- Număr anunț
- SCNA1063644
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- TOP ENGINEERING DESIGN SRL (CUI 35869112)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 46.000 RON 2,1% sub estimat
- Data anunțului
- 22.12.2021 15:17
- Anunț de participare
- SCN1094602
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP ENGINEERING DESIGN SRL CUI RO 35869112
Valoare atribuită
46.000 RON
din 47.000 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.