Atribuită
Anunț de participare
Carburanti auto – 2 Loturi: LOT 1 – Furnizare motorina vrac ( inclusiv transportul la sediul achizitorului); LOT 2 – Bonuri valorice – B.V.C.A. pentru achizitie carburanti.
- Număr anunț
- CN1036791
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.576.160 RON
- Valoare atribuită
- 17.198.163,02 RON
- Data publicării
- 13.11.2021 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1074818
- Termen limită
- 05.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 222-584575
- Documentație de atribuire
- DF1130500
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- FisaDate_DF1130500.pdf
- Formulare.pdf.p7m
- Model Acord-cadru Lot 1.pdf.p7m
- Model Acord-cadru Lot 2.pdf.p7m
- Model contract subsecvent Lot 1.pdf.p7m
- Model contract subsecvent Lot 2.pdf.p7m
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 17.198.163,02 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare motorina vrac ( inclusiv transportul la sediul achizi… | — | ALMATAR TRANS 3 contracte | 11.790.600 RON |
| ALMATAR TRANS · contract 7580 · 21.02.2022 | 7.677.600 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 8288 · 24.02.2022 | 2.056.500 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 53995 · 19.12.2022 | 2.056.500 RON | |||
| 2 | Bonuri valorice – B.V.C.A. pentru achizitie carburanti | — | OMV PETROM MARKETING 3 contracte | 5.407.563,02 RON |
| OMV PETROM MARKETING · contract 7581 · 21.02.2022 | 3.605.042,02 RON | |||
| OMV PETROM MARKETING · contract 10754 · 14.03.2022 | 901.260,50 RON | |||
| OMV PETROM MARKETING · contract 54019 · 19.12.2022 | 901.260,50 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
17.198.163,02 RON
din 13.576.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro