Atribuită Anunț atribuire

Carburanti auto – 2 Loturi: LOT 1 – Furnizare motorina vrac ( inclusiv transportul la sediul achizitorului); LOT 2 – Bonuri valorice – B.V.C.A. pentru achizitie carburanti.

Număr anunț
CAN1074818
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.576.160 RON
Valoare atribuită
17.198.163,02 RON
Data anunțului
29.01.2023 11:01
Anunț de participare
CN1036791

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 17.198.163,02 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare motorina vrac ( inclusiv transportul la sediul achizi… ALMATAR TRANS 3 contracte 11.790.600 RON
ALMATAR TRANS · contract 7580 · 21.02.2022 7.677.600 RON
ALMATAR TRANS · contract 8288 · 24.02.2022 2.056.500 RON
ALMATAR TRANS · contract 53995 · 19.12.2022 2.056.500 RON
2 Bonuri valorice – B.V.C.A. pentru achizitie carburanti OMV PETROM MARKETING 3 contracte 5.407.563,02 RON
OMV PETROM MARKETING · contract 7581 · 21.02.2022 3.605.042,02 RON
OMV PETROM MARKETING · contract 10754 · 14.03.2022 901.260,50 RON
OMV PETROM MARKETING · contract 54019 · 19.12.2022 901.260,50 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

17.198.163,02 RON

din 13.576.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.