Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat

Reabilitarea și eficientizarea energetică a Grădiniței cu Program Prelungit Codruța - proiectare și execuție

Număr anunț
SCN1098614
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
DIAGONAL STUDIO SRL (CUI 38303575)
Cod CPV
45214000-0 · Lucrari de constructii de institutii de invatamant si centre de cercetare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.069.731 RON
Valoare atribuită
976.098,77 RON 8,8% sub estimat
Data publicării
14.12.2021 08:21
Anunț de atribuire
SCNA1067346
Termen limită
07.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1133033

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
COMTIEM SRL CUI RO 1648265
Asociați 1
Subcontractanți 2
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
SILGAMAT SRL CUI RO 30580007
Asociați 1
Subcontractanți 4
GALBUSINESS SRL CUI 17679381
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696
INSTALRO GERALDI CUI 39754735
NECESAR PROD SRL CUI RO 8202099
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
GENYMAR 2008 SRL CUI 24301140
Terți + subcontractanți 1
GENDAV SRL CUI RO 21286399

Valoare atribuită

976.098,77 RON

din 1.069.731 RON estimat 8,8%

Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 93.632,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.