Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de institutii de invatamant si centre de cercetare (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 8,8% sub estimat
Reabilitarea și eficientizarea energetică a Grădiniței cu Program Prelungit Codruța - proiectare și execuție
- Număr anunț
- SCNA1067346
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- DIAGONAL STUDIO SRL (CUI 38303575)
- Cod CPV
- 45214000-0 · Lucrari de constructii de institutii de invatamant si centre de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.069.731 RON
- Valoare atribuită
- 976.098,77 RON 8,8% sub estimat
- Data anunțului
- 24.05.2023 12:17
- Anunț de participare
- SCN1098614
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
COMTIEM SRL CUI RO 1648265
Asociați 1
DIAGONAL STUDIO SRL CUI 38303575
Terți + subcontractanți 1
PASSPECTIVE S.R.L. CUI 40219388
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SILGAMAT SRL CUI RO 30580007
Asociați 1
ARHIDESKVISION SRL CUI 35389688
Subcontractanți 4
GALBUSINESS SRL CUI 17679381
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696
INSTALRO GERALDI CUI 39754735
NECESAR PROD SRL CUI RO 8202099
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ALITEC SOLUTION SRL CUI 27730775
Asociați 1
GENYMAR 2008 SRL CUI 24301140
Terți + subcontractanți 1
GENDAV SRL CUI RO 21286399
Valoare atribuită
976.098,77 RON
din 1.069.731 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 93.632,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.