Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU „Activitatea de deszapezire a drumurilor judetene” in perioada 01.11.2022 – 15.03.2026
- Număr anunț
- CN1038854
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- EKY-SAM SRL (CUI 9672080)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.588.384 RON
- Valoare atribuită
- 88.990.118 RON
- Data publicării
- 30.01.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1082320
- Termen limită
- 14.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 023-057842
- Documentație de atribuire
- DF1136187
Documente
Documentația de atribuire
- anexa CS zapada 22.PDF.p7s
- caiet de sarcini zapada 22.PDF.p7s
- clauze acord cadru zapada 22.PDF.p7s
- clauze contract subsecvent zapada 22.PDF.p7s
- financiara fara valori zapada 22.PDF.p7s
- FisaDate_DF1136187.pdf
- Formulare zapada 22.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Asociați 1
ENVIRO CONSTRUCT SRL CUI 18361695
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SABINA & STEFANA CONS SRL CUI RO28403690
Valoare atribuită
88.990.118 RON
din 46.588.384 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro