Atribuită
Anunț atribuire
ACORD CADRU „Activitatea de deszapezire a drumurilor judetene” in perioada 01.11.2022 – 15.03.2026
- Număr anunț
- CAN1082320
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- EKY-SAM SRL (CUI 9672080)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.588.384 RON
- Valoare atribuită
- 88.990.118 RON
- Data anunțului
- 29.10.2025 13:02
- Anunț de participare
- CN1038854
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Asociați 1
ENVIRO CONSTRUCT SRL CUI 18361695
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SABINA & STEFANA CONS SRL CUI RO28403690
Valoare atribuită
88.990.118 RON
din 46.588.384 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro