Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de furnizare Echipamente Informatice de Stocare
- Număr anunț
- CN1045549
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.220.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.344.720 RON
- Data publicării
- 31.07.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089626
- Termen limită
- 06.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 148-422916
- Documentație de atribuire
- DF1155112
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Echipament de Stocare Specificatii tehnice si factori de calitate-signed.pdf
- Caiet de Sarcini NAS tip I Specificatii tehnice si factori de calitate-signed.pdf
- Clauze Contractuale Model Acord cadru si Model Contract Subsecvent-signed.pdf
- FisaDate_DF1155112.pdf
- Formulare si Modele-signed.pdf
Loturi (2)
Adjudecat: 1.344.720 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipament de stocare tip NAS tip I | — | STREAM NETWORKS S.R.L. 4 contracte | 909.920 RON |
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 1938915 · 27.10.2022 | 181.984 RON | |||
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 1938484 · 17.10.2022 | 454.960 RON | |||
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 1938912 · 27.10.2022 | 181.984 RON | |||
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 1938916 · 27.10.2022 | 90.992 RON | |||
| 2 | Echipament de Stocare | — | LOGIC COMPUTER 3 contracte | 434.800 RON |
| LOGIC COMPUTER · contract 1938914 · 27.10.2022 | 108.700 RON | |||
| LOGIC COMPUTER · contract 1938913 · 27.10.2022 | 108.700 RON | |||
| LOGIC COMPUTER · contract 1938299 · 10.10.2022 | 217.400 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
1.344.720 RON
din 1.220.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro