Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru de furnizare Echipamente Informatice de Stocare

Număr anunț
CAN1089626
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220.000 RON
Valoare atribuită
1.344.720 RON
Data anunțului
03.11.2022 17:00
Anunț de participare
CN1045549

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.344.720 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipament de stocare tip NAS tip I STREAM NETWORKS S.R.L. 4 contracte 909.920 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 1938915 · 27.10.2022 181.984 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 1938484 · 17.10.2022 454.960 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 1938912 · 27.10.2022 181.984 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 1938916 · 27.10.2022 90.992 RON
2 Echipament de Stocare LOGIC COMPUTER 3 contracte 434.800 RON
LOGIC COMPUTER · contract 1938914 · 27.10.2022 108.700 RON
LOGIC COMPUTER · contract 1938913 · 27.10.2022 108.700 RON
LOGIC COMPUTER · contract 1938299 · 10.10.2022 217.400 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497

Valoare atribuită

1.344.720 RON

din 1.220.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.