Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
Execuție lucrări pentru proiectul de investiții ”Modernizare drumuri de interes local în satele comunei Tisău, comuna Tisău, județul Buzău”, finanțat prin Programul Național de Investiții “Anghel Saligny” și bugetul local.
- Număr anunț
- SCN1106647
- Autoritate contractantă
- Comuna Tisau (CUI 4055734)
- Furnizor / câștigător
- KEYBOARD SRL (CUI 28411529)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.081.364,47 RON
- Valoare atribuită
- 12.352.245,36 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2022 14:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1077743
- Termen limită
- 26.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1145959
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEYBOARD SRL CUI RO28411529
Terți susținători 1
HYDROSTROY AD CUI BG103029862
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONFERIC SRL CUI RO 3868283
Asociați 1
ROMOIL 2003 SRL CUI RO 15204769
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
STRABENBAU LOGISTIC SRL CUI RO33221610
Asociați 1
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Valoare atribuită
12.352.245,36 RON
din 13.081.364,47 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 729.119,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.