Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 5,6% sub estimat

Execuție lucrări pentru proiectul de investiții ”Modernizare drumuri de interes local în satele comunei Tisău, comuna Tisău, județul Buzău”, finanțat prin Programul Național de Investiții “Anghel Saligny” și bugetul local.

Număr anunț
SCNA1077743
Autoritate contractantă
Comuna Tisau (CUI 4055734)
Furnizor / câștigător
KEYBOARD SRL (CUI 28411529)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.081.364,47 RON
Valoare atribuită
12.352.245,36 RON 5,6% sub estimat
Data anunțului
19.10.2022 10:25
Anunț de participare
SCN1106647

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEYBOARD SRL CUI RO28411529
Terți susținători 1
HYDROSTROY AD CUI BG103029862
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONFERIC SRL CUI RO 3868283
Asociați 1
ROMOIL 2003 SRL CUI RO 15204769
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

12.352.245,36 RON

din 13.081.364,47 RON estimat 5,6%

Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 729.119,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.