Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat
Repartizator/finisor mixturi -Finisor de asfalt
- Număr anunț
- CN1052377
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA (CUI 2540813)
- Furnizor / câștigător
- GENCO 93 SA (CUI 4899350)
- Cod CPV
- 43312000-3 · Utilaje pentru instalarea imbracamintei rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984.000 RON
- Valoare atribuită
- 899.800 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1104863
- Termen limită
- 28.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 041-120617
- Documentație de atribuire
- DF1171441
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENCO 93 SA CUI RO 4899350
Valoare atribuită
899.800 RON
din 984.000 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 84.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.