Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
APARATURĂ MEDIA: Videoproiector PX701-4K, 4K, 3200 lumeni, 12000:1, Mediaplayer TV Box S, Kit ochelari realitate virtuala, Adaptor wireless, Desktop PENTRU MUZEUL NAŢIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI ÎN CADRUL PROIECTULUI ZEI ȘI MURITORI DIN EGIPTUL ANTIC (ZMEA) Contract nr. RO-CULTURA-A1-2/2020/31.01.2020
- Număr anunț
- SCN1111195
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX SOLUTIONS SRL (CUI 28355283)
- Cod CPV
- 32322000-6 · Echipament multimedia (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.580 RON
- Valoare atribuită
- 14.350 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2022 13:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1074612
- Termen limită
- 02.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1154135
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRIX SOLUTIONS SRL CUI RO 28355283
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
14.350 RON
din 15.580 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 1.230 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.