Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 7,9% sub estimat

APARATURĂ MEDIA: Videoproiector PX701-4K, 4K, 3200 lumeni, 12000:1, Mediaplayer TV Box S, Kit ochelari realitate virtuala, Adaptor wireless, Desktop PENTRU MUZEUL NAŢIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI ÎN CADRUL PROIECTULUI ZEI ȘI MURITORI DIN EGIPTUL ANTIC (ZMEA) Contract nr. RO-CULTURA-A1-2/2020/31.01.2020

Număr anunț
SCNA1074612
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
MATRIX SOLUTIONS SRL (CUI 28355283)
Cod CPV
32322000-6 · Echipament multimedia (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.580 RON
Valoare atribuită
14.350 RON 7,9% sub estimat
Data anunțului
17.08.2022 13:41
Anunț de participare
SCN1111195

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRIX SOLUTIONS SRL CUI RO 28355283
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

14.350 RON

din 15.580 RON estimat 7,9%

Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 1.230 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.