Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,1% sub estimat

Furnizare prin închiriere de maşini de tipar digital

Număr anunț
CN1046023
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 980141)
Cod CPV
30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.123.200 RON
Valoare atribuită
953.130,06 RON 15,1% sub estimat
Data publicării
12.08.2022 21:01
Anunț de atribuire
CAN1090575
Termen limită
14.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 156-447000
Documentație de atribuire
DF1156294

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 953.130,06 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare prin închiriere de maşină de tipar digital monocrom Anulat
2 Furnizare prin închiriere de maşină de tipar digital color S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) 4 contracte 953.130,06 RON
S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) · contract 73 · 25.10.2022 494.640 RON
S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) · contract 58 · 31.01.2023 164.880 RON
S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) · contract 44 · 25.01.2024 164.880 RON
S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) · contract 506 · 23.04.2025 128.730,06 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

953.130,06 RON

din 1.123.200 RON estimat 15,1%

Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 170.069,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.