Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 15,1% sub estimat
Furnizare prin închiriere de maşini de tipar digital
- Număr anunț
- CAN1090575
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 980141)
- Cod CPV
- 30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.123.200 RON
- Valoare atribuită
- 953.130,06 RON 15,1% sub estimat
- Data anunțului
- 22.05.2025 13:02
- Anunț de participare
- CN1046023
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 953.130,06 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare prin închiriere de maşină de tipar digital monocrom | — | Anulat | — |
| 2 | Furnizare prin închiriere de maşină de tipar digital color | — | S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) 4 contracte | 953.130,06 RON |
| S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) · contract 73 · 25.10.2022 | 494.640 RON | |||
| S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) · contract 58 · 31.01.2023 | 164.880 RON | |||
| S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) · contract 44 · 25.01.2024 | 164.880 RON | |||
| S.C. Comservice-Company S.R.L. S.R.L. ( devenita SC ALIANT BUSINESS SOLUTIONS SRL) · contract 506 · 23.04.2025 | 128.730,06 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 980141
Valoare atribuită
953.130,06 RON
din 1.123.200 RON estimat
15,1%
Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 170.069,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.