Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare reactivi : KIT EXTRACTIE MANUALA- PCR , KIT MENTENANTA

Număr anunț
CN1058264
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316.615 RON
Valoare atribuită
316.517 RON
Data publicării
10.08.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1117322
Termen limită
12.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 154-491217
Documentație de atribuire
DF1187120

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 316.517 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Kit-uri de calibrare compatibili cu analizorul AppliedBiosystem… ANTISEL RO 2 contracte 31.232 RON
ANTISEL RO · contract AC-533 · 28.11.2023 24.615 RON
ANTISEL RO · contract 639 · 04.03.2024 6.617 RON
2 Kit extractie manuala ARN viral Filara BioMed SRL 6 contracte 285.285 RON
Filara BioMed SRL · contract 1070 · 05.04.2024 1.365 RON
Filara BioMed SRL · contract 672 · 05.03.2025 1.365 RON
Filara BioMed SRL · contract 1321 · 16.04.2025 1.365 RON
Filara BioMed SRL · contract AC-534 · 28.11.2023 273.000 RON
Filara BioMed SRL · contract 3300 · 29.10.2025 4.095 RON
Filara BioMed SRL · contract 334 · 02.02.2024 4.095 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BIO ZYME SRL CUI RO18954013

Valoare atribuită

316.517 RON

din 316.615 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.