Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru de furnizare reactivi : KIT EXTRACTIE MANUALA- PCR , KIT MENTENANTA
- Număr anunț
- CAN1117322
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316.615 RON
- Valoare atribuită
- 316.517 RON
- Data anunțului
- 19.01.2026 13:04
- Anunț de participare
- CN1058264
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 316.517 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kit-uri de calibrare compatibili cu analizorul AppliedBiosystem… | — | ANTISEL RO 2 contracte | 31.232 RON |
| ANTISEL RO · contract AC-533 · 28.11.2023 | 24.615 RON | |||
| ANTISEL RO · contract 639 · 04.03.2024 | 6.617 RON | |||
| 2 | Kit extractie manuala ARN viral | — | Filara BioMed SRL 6 contracte | 285.285 RON |
| Filara BioMed SRL · contract 1070 · 05.04.2024 | 1.365 RON | |||
| Filara BioMed SRL · contract 672 · 05.03.2025 | 1.365 RON | |||
| Filara BioMed SRL · contract 1321 · 16.04.2025 | 1.365 RON | |||
| Filara BioMed SRL · contract AC-534 · 28.11.2023 | 273.000 RON | |||
| Filara BioMed SRL · contract 3300 · 29.10.2025 | 4.095 RON | |||
| Filara BioMed SRL · contract 334 · 02.02.2024 | 4.095 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BIO ZYME SRL CUI RO18954013
Valoare atribuită
316.517 RON
din 316.615 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro