Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,3% sub estimat

MATERIALE SANITARE 10

Număr anunț
CN1058498
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI 18035010)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.139.824 RON
Valoare atribuită
5.016.666,63 RON 18,3% sub estimat
Data publicării
16.08.2023 09:00
Anunț de atribuire
CAN1128720
Termen limită
27.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 158-500681
Documentație de atribuire
DF1187616

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Adjudecat: 5.016.666,63 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Camp steril de unica folosinta 100/100cm AXIA MEDICAL SRL · AXIA MEDICAL SRL,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,DELUXE MEDICRAFTS 7 contracte 122.878 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 36460 · 26.11.2024 805 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 36361 · 02.12.2025 598 RON
AXIA MEDICAL SRL,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,DELUXE MEDICRAFTS · contract 16067/ L1 · 24.05.2024 112.896 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 26768 · 08.09.2025 1.380 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 16972 · 03.06.2024 1.610 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 1648 · 16.01.2026 3.565 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 1535 · 17.01.2025 2.024 RON
2 Camp steril de unica folosinta 150/120cm pentru pacienti arsi DELUXE MEDICRAFTS 3 contracte 124.267,60 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 12411 · 16.04.2025 15.114 RON
STERIL ROMANIA,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,DELUXE MEDICRAFTS · contract 16067/ L2 · 24.05.2024 103.824 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 36459 · 26.11.2024 5.329,60 RON
3 Camp steril de unica folosinta 50/50cm cu gaura CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT 10 contracte 182.378,13 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 16683 · 30.05.2024 1.428 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 31608 · 27.10.2025 612 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 24470 · 08.09.2025 13.035,50 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 735 · 14.01.2025 612 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 837 · 13.01.2026 2.448 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 1650 · 16.01.2026 32.608 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 1537 · 17.01.2025 12.956 RON
DELUXE MEDICRAFTS,ONE MED LOGISTIC,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 16067/ L3 · 24.05.2024 112.569,60 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 36363 · 02.12.2025 5.380,75 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 19137 · 25.06.2025 728,28 RON
4 Camp steril de unica folosinta 75/90cm VETRO DESIGN 10 contracte 125.399,10 RON
VETRO DESIGN · contract 16975 · 03.06.2024 2.460 RON
AXIA MEDICAL SRL,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,VETRO DESIGN · contract 16067/ L4 · 24.05.2024 102.312 RON
VETRO DESIGN · contract 36461 · 26.11.2024 1.230 RON
VETRO DESIGN · contract 736 · 14.01.2025 442,80 RON
VETRO DESIGN · contract 1538 · 17.01.2025 2.583 RON
VETRO DESIGN · contract 14415 · 12.05.2025 553,50 RON
VETRO DESIGN · contract 17074 · 06.06.2025 5.535 RON
VETRO DESIGN · contract 31609 · 27.10.2025 442,80 RON
VETRO DESIGN · contract 36364 · 02.12.2025 1.353 RON
VETRO DESIGN · contract 1651 · 16.01.2026 8.487 RON
5 Camp steril de unica folosinta 90/90cm ONE MED LOGISTIC,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,DELUXE MEDICRAFTS 57.024 RON
6 Cearceaf 72/220cm de unica folosinta STERIL ROMANIA 6 contracte 111.150 RON
STERIL ROMANIA · contract 1652 · 16.01.2026 8.100 RON
STERIL ROMANIA · contract 16096 · 28.05.2025 4.950 RON
STERIL ROMANIA · contract 16067/ L6 · 24.05.2024 86.400 RON
STERIL ROMANIA · contract 16976 · 03.06.2024 9.000 RON
STERIL ROMANIA · contract 1539 · 17.01.2025 1.350 RON
STERIL ROMANIA · contract 36365 · 02.12.2025 1.350 RON
7 Cearceaf de unica folosinta 250cm*70cm CRIO - 2 S.R.L. 3 contracte 221.022 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 16977 · 03.06.2024 2.976 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 1540 · 17.01.2025 2.046 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,AXIA MEDICAL SRL,CRIO - 2 S.R.L. · contract 16067/ L7 · 24.05.2024 216.000 RON
8 Kit steril de unica folosinta 100/100cm DELUXE MEDICRAFTS · DELUXE MEDICRAFTS,ONE MED LOGISTIC 5 contracte 712.018,40 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 1649 · 16.01.2026 454.146 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 36362 · 02.12.2025 6.444,40 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 1536 · 17.01.2025 106.848 RON
DELUXE MEDICRAFTS,ONE MED LOGISTIC · contract 16067/ L8 · 24.05.2024 52.560 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 26469 · 08.09.2025 92.020 RON
9 Campuri incizie autoadezive antimicrobiene CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT 5 contracte 650.890 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 31389 · 15.10.2024 9.245 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 20463 · 08.07.2025 1.370 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 16974 · 03.06.2024 9.408 RON
LG PHARM S.R.L.,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 16067/ L9 · 24.05.2024 630.720 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 36458 · 26.11.2024 147 RON
10 Set chirurgical universal DELUXE MEDICRAFTS · DELUXE MEDICRAFTS,STERIL ROMANIA,NOVENTIS International 3 contracte 2.709.639,40 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 17075 · 06.06.2025 160.000 RON
DELUXE MEDICRAFTS · contract 16973 · 03.06.2024 137.159,40 RON
DELUXE MEDICRAFTS,STERIL ROMANIA,NOVENTIS International · contract 16067/ L10 · 24.05.2024 2.412.480 RON

Participanți · 20 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIA MEDICAL SRL CUI 20169480
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 17 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.016.666,63 RON

din 6.139.824 RON estimat 18,3%

Adjudecat la 81,7% din estimat · economie 1.123.157,37 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.