Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 18,3% sub estimat
MATERIALE SANITARE 10
- Număr anunț
- CAN1128720
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI 18035010)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.139.824 RON
- Valoare atribuită
- 5.016.666,63 RON 18,3% sub estimat
- Data anunțului
- 25.02.2026 11:38
- Anunț de participare
- CN1058498
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (10)
Adjudecat: 5.016.666,63 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Camp steril de unica folosinta 100/100cm | — | AXIA MEDICAL SRL · AXIA MEDICAL SRL,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,DELUXE MEDICRAFTS 7 contracte | 122.878 RON |
| AXIA MEDICAL SRL · contract 36460 · 26.11.2024 | 805 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 36361 · 02.12.2025 | 598 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,DELUXE MEDICRAFTS · contract 16067/ L1 · 24.05.2024 | 112.896 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 26768 · 08.09.2025 | 1.380 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 16972 · 03.06.2024 | 1.610 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1648 · 16.01.2026 | 3.565 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1535 · 17.01.2025 | 2.024 RON | |||
| 2 | Camp steril de unica folosinta 150/120cm pentru pacienti arsi | — | DELUXE MEDICRAFTS 3 contracte | 124.267,60 RON |
| DELUXE MEDICRAFTS · contract 12411 · 16.04.2025 | 15.114 RON | |||
| STERIL ROMANIA,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,DELUXE MEDICRAFTS · contract 16067/ L2 · 24.05.2024 | 103.824 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS · contract 36459 · 26.11.2024 | 5.329,60 RON | |||
| 3 | Camp steril de unica folosinta 50/50cm cu gaura | — | CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT 10 contracte | 182.378,13 RON |
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 16683 · 30.05.2024 | 1.428 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 31608 · 27.10.2025 | 612 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 24470 · 08.09.2025 | 13.035,50 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 735 · 14.01.2025 | 612 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 837 · 13.01.2026 | 2.448 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 1650 · 16.01.2026 | 32.608 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 1537 · 17.01.2025 | 12.956 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS,ONE MED LOGISTIC,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 16067/ L3 · 24.05.2024 | 112.569,60 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 36363 · 02.12.2025 | 5.380,75 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 19137 · 25.06.2025 | 728,28 RON | |||
| 4 | Camp steril de unica folosinta 75/90cm | — | VETRO DESIGN 10 contracte | 125.399,10 RON |
| VETRO DESIGN · contract 16975 · 03.06.2024 | 2.460 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,VETRO DESIGN · contract 16067/ L4 · 24.05.2024 | 102.312 RON | |||
| VETRO DESIGN · contract 36461 · 26.11.2024 | 1.230 RON | |||
| VETRO DESIGN · contract 736 · 14.01.2025 | 442,80 RON | |||
| VETRO DESIGN · contract 1538 · 17.01.2025 | 2.583 RON | |||
| VETRO DESIGN · contract 14415 · 12.05.2025 | 553,50 RON | |||
| VETRO DESIGN · contract 17074 · 06.06.2025 | 5.535 RON | |||
| VETRO DESIGN · contract 31609 · 27.10.2025 | 442,80 RON | |||
| VETRO DESIGN · contract 36364 · 02.12.2025 | 1.353 RON | |||
| VETRO DESIGN · contract 1651 · 16.01.2026 | 8.487 RON | |||
| 5 | Camp steril de unica folosinta 90/90cm | — | ONE MED LOGISTIC,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,DELUXE MEDICRAFTS | 57.024 RON |
| 6 | Cearceaf 72/220cm de unica folosinta | — | STERIL ROMANIA 6 contracte | 111.150 RON |
| STERIL ROMANIA · contract 1652 · 16.01.2026 | 8.100 RON | |||
| STERIL ROMANIA · contract 16096 · 28.05.2025 | 4.950 RON | |||
| STERIL ROMANIA · contract 16067/ L6 · 24.05.2024 | 86.400 RON | |||
| STERIL ROMANIA · contract 16976 · 03.06.2024 | 9.000 RON | |||
| STERIL ROMANIA · contract 1539 · 17.01.2025 | 1.350 RON | |||
| STERIL ROMANIA · contract 36365 · 02.12.2025 | 1.350 RON | |||
| 7 | Cearceaf de unica folosinta 250cm*70cm | — | CRIO - 2 S.R.L. 3 contracte | 221.022 RON |
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 16977 · 03.06.2024 | 2.976 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 1540 · 17.01.2025 | 2.046 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,AXIA MEDICAL SRL,CRIO - 2 S.R.L. · contract 16067/ L7 · 24.05.2024 | 216.000 RON | |||
| 8 | Kit steril de unica folosinta 100/100cm | — | DELUXE MEDICRAFTS · DELUXE MEDICRAFTS,ONE MED LOGISTIC 5 contracte | 712.018,40 RON |
| DELUXE MEDICRAFTS · contract 1649 · 16.01.2026 | 454.146 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS · contract 36362 · 02.12.2025 | 6.444,40 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS · contract 1536 · 17.01.2025 | 106.848 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS,ONE MED LOGISTIC · contract 16067/ L8 · 24.05.2024 | 52.560 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS · contract 26469 · 08.09.2025 | 92.020 RON | |||
| 9 | Campuri incizie autoadezive antimicrobiene | — | CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT 5 contracte | 650.890 RON |
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 31389 · 15.10.2024 | 9.245 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 20463 · 08.07.2025 | 1.370 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 16974 · 03.06.2024 | 9.408 RON | |||
| LG PHARM S.R.L.,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 16067/ L9 · 24.05.2024 | 630.720 RON | |||
| CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 36458 · 26.11.2024 | 147 RON | |||
| 10 | Set chirurgical universal | — | DELUXE MEDICRAFTS · DELUXE MEDICRAFTS,STERIL ROMANIA,NOVENTIS International 3 contracte | 2.709.639,40 RON |
| DELUXE MEDICRAFTS · contract 17075 · 06.06.2025 | 160.000 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS · contract 16973 · 03.06.2024 | 137.159,40 RON | |||
| DELUXE MEDICRAFTS,STERIL ROMANIA,NOVENTIS International · contract 16067/ L10 · 24.05.2024 | 2.412.480 RON | |||
Participanți · 20 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIA MEDICAL SRL CUI 20169480
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ONE MED LOGISTIC S.R.L. CUI 43238465
Valoare atribuită
5.016.666,63 RON
din 6.139.824 RON estimat
18,3%
Adjudecat la 81,7% din estimat · economie 1.123.157,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.