Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,6% sub estimat
LUCRARI DE INTARIRIE IN AMONTE DE PUNCTUL DE RACORDARE, ZONA PANCIU-ETAPA 2 2022
- Număr anunț
- SCN1117283
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
- Cod CPV
- 45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471.706,18 RON
- Valoare atribuită
- 393.503,98 RON 16,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.11.2022 07:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1082304
- Termen limită
- 07.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1165044
Documente
Documentația de atribuire
- CLOUDSYS TELECOM.isam.p7s
- Contract sectorial de executie lucrari (Executie).doc.p7s
- FisaDate_DF1165044.pdf
- Formulare.docx.p7s
- INCDFP.isam.p7s
- NECULAU.isam.p7s
- Partea desenata.pdf.p7s
- Partea economica-Containere Vidra.pdf.p7s
- Partea economica-Locuinta Dragosloveni.pdf.p7s
- Partea economica-Observator seismologic Vrincioaia.pdf.p7s
- Partea economica-Statie de baza Tulnici.pdf.p7s
- Partea scrisa.pdf.p7s
- Specificatii tehnice.pdf.p7s
- TIRDEA.isam.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. CUI RO40637380
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC LIGHT SRL CUI RO 19537863
Valoare atribuită
393.503,98 RON
din 471.706,18 RON estimat
16,6%
Adjudecat la 83,4% din estimat · economie 78.202,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.