Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 16,6% sub estimat
LUCRARI DE INTARIRIE IN AMONTE DE PUNCTUL DE RACORDARE, ZONA PANCIU-ETAPA 2 2022
- Număr anunț
- SCNA1082304
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
- Cod CPV
- 45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471.706,18 RON
- Valoare atribuită
- 393.503,98 RON 16,6% sub estimat
- Data anunțului
- 27.01.2023 12:10
- Anunț de participare
- SCN1117283
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. CUI RO40637380
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC LIGHT SRL CUI RO 19537863
Valoare atribuită
393.503,98 RON
din 471.706,18 RON estimat
16,6%
Adjudecat la 83,4% din estimat · economie 78.202,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.