Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,2% sub estimat
Servicii verificare SF și PT aferente proiectului „Reabilitare infrastructură rutieră pe coridorul: cartier Tudor Vladimirescu - cartier 22 Decembrie 1989, deservit de transportul public”
- Număr anunț
- CN1050267
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- SAT CCH DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 40601280)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 46.600 RON 48,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2022 13:46
- Anunț de atribuire
- CAN1100783
- Termen limită
- 16.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1166740
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1166740.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Proiect de Contract_servicii-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAT CCH DEVELOPMENT S.R.L. CUI 40601280
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEM PROJECT CONSTRUCT SRL CUI 30833576
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VENTOR GRUP CONSULTING S.R.L. CUI RO 24357117
Valoare atribuită
46.600 RON
din 90.000 RON estimat
48,2%
Adjudecat la 51,8% din estimat · economie 43.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.