Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 48,2% sub estimat

Servicii verificare SF și PT aferente proiectului „Reabilitare infrastructură rutieră pe coridorul: cartier Tudor Vladimirescu - cartier 22 Decembrie 1989, deservit de transportul public”

Număr anunț
CAN1100783
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
SAT CCH DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 40601280)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
46.600 RON 48,2% sub estimat
Data anunțului
09.10.2023 14:33
Anunț de participare
CN1050267

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

46.600 RON

din 90.000 RON estimat 48,2%

Adjudecat la 51,8% din estimat · economie 43.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.