Atribuită Anunț de participare

LEGUME, FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA COD CPV 03220000-9, LOT 1 LEGUME, cod CPV 03221000-6, LOT 2 FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA, cod CPV 03222000-3

Număr anunț
CN1067512
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI 3286722)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.239.491 RON
Valoare atribuită
1.678.070,96 RON
Data publicării
08.04.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1129564
Termen limită
13.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
203329-2024
Documentație de atribuire
DF1210444

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 1.678.070,96 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LEGUME cod CPV 03221000-6 ROMICS,ACVILA · ROMICS 3 contracte 1.118.319,13 RON
ROMICS,ACVILA · contract 268 · 03.07.2024 638.400,53 RON
ROMICS · contract 274 · 10.07.2024 266.106,89 RON
ROMICS · contract 28 · 16.01.2025 213.811,71 RON
2 FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA cod CPV 03222000-3 ACVILA,ROMICS 3 contracte 559.751,83 RON
ACVILA,ROMICS · contract 269 · 03.07.2024 319.169,73 RON
ROMICS · contract 275 · 10.07.2024 133.026,94 RON
ROMICS · contract 29 · 16.01.2025 107.555,16 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACVILA SRL CUI RO1071948
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175

Valoare atribuită

1.678.070,96 RON

din 1.239.491 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.