Atribuită
Anunț atribuire
LEGUME, FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA COD CPV 03220000-9, LOT 1 LEGUME, cod CPV 03221000-6, LOT 2 FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA, cod CPV 03222000-3
- Număr anunț
- CAN1129564
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.239.491 RON
- Valoare atribuită
- 1.678.070,96 RON
- Data anunțului
- 24.01.2025 13:03
- Anunț de participare
- CN1067512
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 1.678.070,96 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LEGUME cod CPV 03221000-6 | — | ROMICS,ACVILA · ROMICS 3 contracte | 1.118.319,13 RON |
| ROMICS,ACVILA · contract 268 · 03.07.2024 | 638.400,53 RON | |||
| ROMICS · contract 274 · 10.07.2024 | 266.106,89 RON | |||
| ROMICS · contract 28 · 16.01.2025 | 213.811,71 RON | |||
| 2 | FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA cod CPV 03222000-3 | — | ACVILA,ROMICS 3 contracte | 559.751,83 RON |
| ACVILA,ROMICS · contract 269 · 03.07.2024 | 319.169,73 RON | |||
| ROMICS · contract 275 · 10.07.2024 | 133.026,94 RON | |||
| ROMICS · contract 29 · 16.01.2025 | 107.555,16 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACVILA SRL CUI RO1071948
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Valoare atribuită
1.678.070,96 RON
din 1.239.491 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro