Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,0% sub estimat
Reactivi si Consumabile UTS
- Număr anunț
- CN1072079
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.334.228 RON
- Valoare atribuită
- 234.386 RON 90,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.08.2024 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1137057
- Termen limită
- 11.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 483048-2024
- Documentație de atribuire
- DF1222873
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. CUI RO 12036920
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIAPRO TOP SRL CUI 32730160
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VitroBioChem SRL CUI RO 13794965
Valoare atribuită
234.386 RON
din 2.334.228 RON estimat
90,0%
Adjudecat la 10,0% din estimat · economie 2.099.842 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.