Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 90,0% sub estimat

Reactivi si Consumabile UTS

Număr anunț
CAN1137057
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.334.228 RON
Valoare atribuită
234.386 RON 90,0% sub estimat
Data anunțului
25.08.2026 13:03
Anunț de participare
CN1072079

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (19)

Estimat: 2.334.228 RON Adjudecat: 2.558.614 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Set hematii test pentru depistarea anticorpilor iregulari in te… 21.200 RON
2 Set hematii test papainate pentru depistarea anticorpilor iregu… 21.200 RON
3 Cartela pentru determinare fenotip Rhesus-Kell 170.496 RON
4 Cartela pentru determinare grup sanguin ABO/Rh 252.816 RON
5 Cartela pentru determinare grup sanguin ABO/Rh si Reverse (Simo… 274.896 RON DIALAB SOLUTIONS 221.336 RON ↓19,5%
6 Set suspensie hematii test A1,B 31.000 RON
7 Cartela confirmare grup sanguin ABO/Rh 143.520 RON DIALAB SOLUTIONS 2.156.728 RON
8 Cartela de compatibilitate LISS/Coombs 293.040 RON
9 Cartela de compatibilitate NaCl/Test Enzimatic 586.080 RON
10 Reactiv suplimentar ID Diluent 2-solutie Liss pentru suspensie … 171.000 RON
11 Reactiv suplimentar ID Diluent 1- solutie Bromelina pentru test… 10.800 RON
12 Cartela TCD multispecific 23.040 RON
13 Reactivi control intern 48.800 RON
14 Cartela anti-A1 2.520 RON
15 Cartela anti H 2.520 RON
16 Set hematii test A1,B,O 58.800 RON
17 Cartela pentru verificare grup sanguin ABO/D la patul bolnavului 137.500 RON VitroBioChem S.R.L. · DIAPRO TOP,VitroBioChem S.R.L.,DIALAB SOLUTIONS 2 contracte 138.900 RON
VitroBioChem S.R.L. · contract 11 · 11.05.2026 11.400 RON
DIAPRO TOP,VitroBioChem S.R.L.,DIALAB SOLUTIONS · contract 87.2/18.10.2024 · 12.11.2024 127.500 RON
18 Eprubeta dilutii hematii 40.000 RON PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L.,DIALAB SOLUTIONS · PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. 2 contracte 41.650 RON
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L.,DIALAB SOLUTIONS · contract 87.1/18.10.2024 · 12.11.2024 40.000 RON
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. · contract 12 · 11.05.2026 1.650 RON
19 Varfuri pentru pipeta semiautomata ID- Pipetor FP-6 Bio-Rad 45.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DIAPRO TOP SRL CUI 32730160
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
VitroBioChem SRL CUI RO 13794965
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

234.386 RON

din 2.334.228 RON estimat 90,0%

Adjudecat la 10,0% din estimat · economie 2.099.842 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.