Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Serviciile de dezvoltare și implementare destinate extinderii Sistemului Informatic Integrat actual și achiziționării echipamentelor aferente în cadrul proiectului „Implementarea Sistemului Informatic Integrat pentru digitalizarea activității Spitalului General CF Sibiu”

Număr anunț
CN1073484
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.240.402 RON
Valoare atribuită
4.235.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.09.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1144358
Termen limită
01.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
568778-2024
Documentație de atribuire
DF1226604

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Asociați 1
GAMA IT SRL CUI RO 18458710
Subcontractanți 4
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432

Valoare atribuită

4.235.000 RON

din 4.240.402 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 5.402 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.