Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de furnizare Sistem de Campare al Armatei României (SCAR)
- Număr anunț
- CN1074020
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- POP INDUSTRY SRL (CUI 6759221)
- Cod CPV
- 39522530-1 · Corturi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.227.461 RON
- Valoare atribuită
- 52.018.500 RON
- Data publicării
- 08.10.2024 12:39
- Anunț de atribuire
- CAN1147324
- Termen limită
- 25.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 605817-2024
- Documentație de atribuire
- DF1228114
Documente
Documentația de atribuire
- 02. C.S. SCAR_semnat.pdf
- 03. Acord-Cadru fara reluarea competitiei_semnat.pdf
- 05. Formulare_si_modele_documente_SCAR_semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1228114.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 48.227.461 RON Adjudecat: 52.018.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cort/ Modul universal adăpostire | 22.634.604 RON | — | |
| 2 | Modul logistic | 10.510.192 RON | POP INDUSTRY 2 contracte | 35.218.500 RON |
| POP INDUSTRY · contract 2 (A1-305), Lot 1, 2 · 23.04.2025 | 32.966.000 RON | |||
| POP INDUSTRY · contract 341 (A1-754) · 25.06.2025 | 2.252.500 RON | |||
| 3 | Ansamblu bucătărie (containere și cort) | 15.082.665 RON | STIMPEX 2 contracte | 16.800.000 RON |
| STIMPEX · contract 2 (A1-305), Lot 3 · 23.04.2025 | 12.600.000 RON | |||
| STIMPEX · contract 340 (A1-843) · 15.07.2025 | 4.200.000 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221
Valoare atribuită
52.018.500 RON
din 48.227.461 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro