Atribuită Anunț de participare

Medicamente diverse - 3 loturi

Număr anunț
CN1074165
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.235.246 RON
Valoare atribuită
13.410.598 RON
Data publicării
10.10.2024 19:00
Anunț de atribuire
CAN1140116
Termen limită
11.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
613403-2024
Documentație de atribuire
DF1228253

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 13.235.246 RON Adjudecat: 13.410.598 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sacituzumab govitecan 200 mg 5.014.360 RON DR.MAX,FILDAS TRADING S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 4.896.520 RON ↓2,4%
2 Cefiderocolum 1 g 6.791.000 RON FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. 2 contracte 7.112.790 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract AC 99/06.12.2024 · 30.12.2024 6.773.400 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 4 · 05.05.2025 339.390 RON
3 Pegaspargasum 750 U/ml 1.429.886 RON SERMEDIC S.R.L. 1.401.288 RON ↓2,0%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILDAS TRADING SRL CUI RO 4851409
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

13.410.598 RON

din 13.235.246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.