Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 96,3% sub estimat
Medicamente diverse - 3 loturi
- Număr anunț
- CAN1140116
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.235.246 RON
- Valoare atribuită
- 493.362,18 RON 96,3% sub estimat
- Data anunțului
- 28.08.2025 15:00
- Anunț de participare
- CN1074165
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Estimat: 13.235.246 RON Adjudecat: 13.410.598 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sacituzumab govitecan 200 mg | 5.014.360 RON | DR.MAX,FILDAS TRADING S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL | 4.896.520 RON ↓2,4% |
| 2 | Cefiderocolum 1 g | 6.791.000 RON | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. 2 contracte | 7.112.790 RON |
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract AC 99/06.12.2024 · 30.12.2024 | 6.773.400 RON | |||
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 4 · 05.05.2025 | 339.390 RON | |||
| 3 | Pegaspargasum 750 U/ml | 1.429.886 RON | SERMEDIC S.R.L. | 1.401.288 RON ↓2,0% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILDAS TRADING SRL CUI RO 4851409
Valoare atribuită
493.362,18 RON
din 13.235.246 RON estimat
96,3%
Adjudecat la 3,7% din estimat · economie 12.741.883,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.