Atribuită Anunț de participare

CONSUMABILE PENTRU POMPA INSULINA SI CONSUMABILE SISTEME DE MONITORIZARE DEXCOM ONE+ 2024

Număr anunț
CN1075079
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL (CUI 38341889)
Cod CPV
33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.366.410 RON
Valoare atribuită
2.366.604 RON
Data publicării
06.11.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1141836
Termen limită
16.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
674365-2024
Documentație de atribuire
DF1230620

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 2.366.604 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CONSUMABILE PENTRU POMPA INSULINA MEDTRONIC ROMANIA 22 contracte 550.413 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 12365 · 16.04.2026 9.030 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 3666/ L1 · 05.02.2025 307.578 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 3887 · 06.02.2025 3.260 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 3886 · 06.02.2025 1.304 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 31490 · 24.10.2025 5.868 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 31492 · 24.10.2025 1.630 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 34032 · 14.11.2025 1.304 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 34031 · 14.11.2025 4.890 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 37660 · 10.12.2025 30.562 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 37657 · 10.12.2025 3.912 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 37777 · 10.12.2025 3.912 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 6779 · 25.02.2026 123.672 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 6778 · 25.02.2026 11.736 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 6780 · 25.02.2026 7.172 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 5850 · 20.02.2025 4.765 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 8871 · 19.03.2025 5.417 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 11686 · 09.04.2025 7.775 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 18244 · 18.06.2025 8.802 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 21685 · 18.07.2025 1.630 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 24221 · 14.08.2025 652 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 24217 · 14.08.2025 1.304 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 27282 · 15.09.2025 4.238 RON
2 CONSUMABILE SISTEME DE MONITORIZARE DEXCOM ONE+ DEYAN KRAFT MEDICAL 10 contracte 1.816.191,00 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 3888 · 06.02.2025 37.941,48 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 5848 · 20.02.2025 37.941,48 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 3666 / L2 · 05.02.2025 1.058.832 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 24219 · 14.08.2025 52.941,60 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 37778 · 10.12.2025 33.823,80 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 16777 · 04.06.2025 52.941,60 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 27276 · 15.09.2025 14.706 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 31491 · 24.10.2025 29.412 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 21686 · 18.07.2025 52.941,60 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 6774 · 25.02.2026 444.709,44 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.366.604 RON

din 1.366.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.