Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 26,8% sub estimat
CONSUMABILE PENTRU POMPA INSULINA SI CONSUMABILE SISTEME DE MONITORIZARE DEXCOM ONE+ 2024
- Număr anunț
- CAN1141836
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.366.410 RON
- Valoare atribuită
- 1.000.520 RON 26,8% sub estimat
- Data anunțului
- 30.04.2026 10:37
- Anunț de participare
- CN1075079
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.366.604 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONSUMABILE PENTRU POMPA INSULINA | — | MEDTRONIC ROMANIA 22 contracte | 550.413 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 12365 · 16.04.2026 | 9.030 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 3666/ L1 · 05.02.2025 | 307.578 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 3887 · 06.02.2025 | 3.260 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 3886 · 06.02.2025 | 1.304 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 31490 · 24.10.2025 | 5.868 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 31492 · 24.10.2025 | 1.630 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 34032 · 14.11.2025 | 1.304 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 34031 · 14.11.2025 | 4.890 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 37660 · 10.12.2025 | 30.562 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 37657 · 10.12.2025 | 3.912 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 37777 · 10.12.2025 | 3.912 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 6779 · 25.02.2026 | 123.672 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 6778 · 25.02.2026 | 11.736 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 6780 · 25.02.2026 | 7.172 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 5850 · 20.02.2025 | 4.765 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 8871 · 19.03.2025 | 5.417 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 11686 · 09.04.2025 | 7.775 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 18244 · 18.06.2025 | 8.802 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 21685 · 18.07.2025 | 1.630 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 24221 · 14.08.2025 | 652 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 24217 · 14.08.2025 | 1.304 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 27282 · 15.09.2025 | 4.238 RON | |||
| 2 | CONSUMABILE SISTEME DE MONITORIZARE DEXCOM ONE+ | — | DEYAN KRAFT MEDICAL 10 contracte | 1.816.191,00 RON |
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 3888 · 06.02.2025 | 37.941,48 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 5848 · 20.02.2025 | 37.941,48 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 3666 / L2 · 05.02.2025 | 1.058.832 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 24219 · 14.08.2025 | 52.941,60 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 37778 · 10.12.2025 | 33.823,80 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 16777 · 04.06.2025 | 52.941,60 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 27276 · 15.09.2025 | 14.706 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 31491 · 24.10.2025 | 29.412 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 21686 · 18.07.2025 | 52.941,60 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 6774 · 25.02.2026 | 444.709,44 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Valoare atribuită
1.000.520 RON
din 1.366.410 RON estimat
26,8%
Adjudecat la 73,2% din estimat · economie 365.890 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.