Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru servicii de asigurare
- Număr anunț
- CN1076249
- Autoritate contractantă
- PUBLITRANS 2000 S.A. (CUI 13008995)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.233.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.216.399,71 RON
- Data publicării
- 12.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143275
- Termen limită
- 17.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 762309-2024
- Documentație de atribuire
- DF1233543
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini asigurari_decembrie 2024.docx.p7s
- FisaDate_DF1233543.pdf
- Sectiunea IV - Proiect acord cadru si contract subsecvent_asigurari_decembrie 2024.doc.p7s
- Sectiunea V - Formulare si modele de documente_asigurari_decembrie 2024.doc.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 6.216.399,71 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare de răspundere civilă auto (RCA), 3. Servi… | — | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 4 contracte | 1.028.349,71 RON |
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 1/1889 · 28.02.2025 | 212.185,23 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 1888 · 28.02.2025 | 521.846,04 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 2/6874/1029 · 01.08.2025 | 266.990,09 RON | |||
| Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 3/11412 · 15.12.2025 | 27.328,35 RON | |||
| 2 | Servicii de asigurare facultativă tip CASCO | — | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 4 contracte | 5.188.050 RON |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 2/6875 · 01.08.2025 | 1.464.590 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 3/11413 · 15.12.2025 | 1.029.000 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 1890 · 28.02.2025 | 2.594.025 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 1/1891 · 28.02.2025 | 100.435 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
6.216.399,71 RON
din 3.233.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro