Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru servicii de asigurare

Număr anunț
CAN1143275
Autoritate contractantă
PUBLITRANS 2000 S.A. (CUI 13008995)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.233.000 RON
Valoare atribuită
6.216.399,71 RON
Data anunțului
24.12.2025 13:02
Anunț de participare
CN1076249

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 6.216.399,71 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de asigurare de răspundere civilă auto (RCA), 3. Servi… Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 4 contracte 1.028.349,71 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 1/1889 · 28.02.2025 212.185,23 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 1888 · 28.02.2025 521.846,04 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 2/6874/1029 · 01.08.2025 266.990,09 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 3/11412 · 15.12.2025 27.328,35 RON
2 Servicii de asigurare facultativă tip CASCO OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 4 contracte 5.188.050 RON
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 2/6875 · 01.08.2025 1.464.590 RON
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 3/11413 · 15.12.2025 1.029.000 RON
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 1890 · 28.02.2025 2.594.025 RON
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 1/1891 · 28.02.2025 100.435 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

6.216.399,71 RON

din 3.233.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.