Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,7% sub estimat
TABLETA pentru proiectul de cercetare PNRR C9/I8, Contract de finantare nr.: 760280/26.03.2024, CF 199/31.07.2023 cu titlul ,, Deciphering the Genetic and Genomic Architecture of Systemic Lupus Erythematosus
- Număr anunț
- CN1076833
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- CHECK COMPUTER S.R.L. (CUI 42878059)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.168 RON
- Valoare atribuită
- 13.972,68 RON 30,7% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146677
- Termen limită
- 07.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 797932-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234959
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Model propunere tehnica -TABLETA -i 2024.docx.p7s
- Anexa la caietul de sarcini-tabletaL (2) (1).docx.p7s
- Caiet de sarcini -TABLETA-semnat.docx.p7s
- Contract furnizare PNRR.docx.p7s
- FisaDate_DF1234959.pdf
- formulare.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHECK COMPUTER S.R.L. CUI RO42878059
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
13.972,68 RON
din 20.168 RON estimat
30,7%
Adjudecat la 69,3% din estimat · economie 6.195,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.