Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 30,7% sub estimat

TABLETA pentru proiectul de cercetare PNRR C9/I8, Contract de finantare nr.: 760280/26.03.2024, CF 199/31.07.2023 cu titlul ,, Deciphering the Genetic and Genomic Architecture of Systemic Lupus Erythematosus

Număr anunț
CAN1146677
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
CHECK COMPUTER S.R.L. (CUI 42878059)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.168 RON
Valoare atribuită
13.972,68 RON 30,7% sub estimat
Data anunțului
13.05.2025 13:03
Anunț de participare
CN1076833

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

13.972,68 RON

din 20.168 RON estimat 30,7%

Adjudecat la 69,3% din estimat · economie 6.195,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.