Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziție Echipamente pentru upgrade-ul rețelei existente la 10 Gbps, pentru proiectul ,,Universitatea din Craiova - noi orizonturi în era digitală" prin PNRR, cod proiect - 686692395, Contract nr. 14054/16.09.2022, finanțat prin PNRR/2022/C15/MEDU/I16
- Număr anunț
- CN1077901
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.000 RON
- Valoare atribuită
- 159.840 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146222
- Termen limită
- 25.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 106834-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237498
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz pozitiv nr. 1459CTE din 19.12.2024.pdf.p7s
- CTE PNRR Caiet de sarcini upgrade retea.doc.p7s
- FisaDate_DF1237498.pdf
- PNRR Anexa Fisa de date punctaj upgrade retea.docx.p7s
- PNRR Contract upgrade retea.docx.p7s
- PNRR Sectiunea Formulare upgrade retea.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Valoare atribuită
159.840 RON
din 160.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 160 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.