Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achiziție Echipamente pentru upgrade-ul rețelei existente la 10 Gbps, pentru proiectul ,,Universitatea din Craiova - noi orizonturi în era digitală" prin PNRR, cod proiect - 686692395, Contract nr. 14054/16.09.2022, finanțat prin PNRR/2022/C15/MEDU/I16

Număr anunț
CAN1146222
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.000 RON
Valoare atribuită
159.840 RON 0,1% sub estimat
Data anunțului
02.05.2025 13:03
Anunț de participare
CN1077901

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

159.840 RON

din 160.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 160 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.