Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Achiziție Sistem realizare cablaje imprimante personalizate ,,Universitatea din Craiova - noi orizonturi în era digitală" prin PNRR, cod proiect - 686692395, Contract nr. 14054/16.09.2022, finanțat prin PNRR/2022/C15/MEDU/I16
- Număr anunț
- CN1078336
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- DWYN ELECTRONICS SRL (CUI 31836120)
- Cod CPV
- 31611000-2 · Cablaje (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.397,45 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1148612
- Termen limită
- 04.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 129810-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238432
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz nr. 135CTE.pdf.p7s
- CTE 10. PNRR Achizitie sistem realizare cablaje imprimante personalizate_v4.docx.p7s
- FisaDate_DF1238432.pdf
- PNRR Anexa Fisa de date punctaj Cablaj imprimanta.docx.p7s
- PNRR Contract Cablaj imprimanta.docx.p7s
- PNRR Sectiunea Formulare Cablaj imprimanta.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DWYN ELECTRONICS SRL CUI RO31836120
Valoare atribuită
31.397,45 RON
din 32.000 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 602,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.