Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 1,9% sub estimat

Achiziție Sistem realizare cablaje imprimante personalizate ,,Universitatea din Craiova - noi orizonturi în era digitală" prin PNRR, cod proiect - 686692395, Contract nr. 14054/16.09.2022, finanțat prin PNRR/2022/C15/MEDU/I16

Număr anunț
CAN1148612
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
DWYN ELECTRONICS SRL (CUI 31836120)
Cod CPV
31611000-2 · Cablaje (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.000 RON
Valoare atribuită
31.397,45 RON 1,9% sub estimat
Data anunțului
10.06.2025 13:02
Anunț de participare
CN1078336

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DWYN ELECTRONICS SRL CUI RO31836120

Valoare atribuită

31.397,45 RON

din 32.000 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 602,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.