Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare produse alimentare : paste fainoase, faina, gris, orez, pesmet, zahar, ulei, margarina, oua, lapte praf
- Număr anunț
- CN1078745
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI 23067689)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298.714,17 RON
- Valoare atribuită
- 513.767,33 RON
- Data publicării
- 10.03.2025 10:37
- Anunț de atribuire
- CAN1147749
- Termen limită
- 09.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239262
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini paste, faina, ulei, zahar, oua, lapte praf-semnat.pdf
- Draft acord-cadru-semnat.pdf
- Draft contract subsecvent-semnat.pdf
- FisaDate_DF1239262.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7m
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 501.738,87 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paste fainoase | — | LECONFEX 7 contracte | 52.267,31 RON |
| LECONFEX · contract 67304 · 26.09.2025 | 5.584,62 RON | |||
| LECONFEX · contract 91983 · 31.12.2025 | 1.675,99 RON | |||
| LECONFEX · contract 33406 · 09.05.2025 | 8.309,34 RON | |||
| LECONFEX · contract AC-33322 · 09.05.2025 | 29.259,16 RON | |||
| LECONFEX · contract 28059 · 30.03.2026 | 2.351,44 RON | |||
| LECONFEX · contract 18988 · 27.02.2026 | 2.799,68 RON | |||
| LECONFEX · contract 8703 · 30.01.2026 | 2.287,08 RON | |||
| 2 | Faina,gris,pesmet,orez,zahar,ulei,margarina | — | VICONSIT S.R.L. 7 contracte | 243.838,06 RON |
| VICONSIT S.R.L. · contract 67313 · 26.09.2025 | 27.413,62 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 33411 · 09.05.2025 | 49.997,01 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract AC-33329 · 09.05.2025 | 122.435,66 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 91987 · 31.12.2025 | 9.478,64 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 8702 · 30.01.2026 | 10.999,44 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 18993 · 27.02.2026 | 11.670,41 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 28079 · 30.03.2026 | 11.843,28 RON | |||
| 3 | Oua | — | LECONFEX 8 contracte | 169.945,50 RON |
| LECONFEX · contract 91473 · 31.12.2025 | 5.157,55 RON | |||
| LECONFEX · contract AC-33336 · 09.05.2025 | 83.321,80 RON | |||
| LECONFEX · contract 34461 A · 14.05.2025 | 7.120 RON | |||
| LECONFEX · contract 67323 · 26.09.2025 | 21.511,30 RON | |||
| LECONFEX · contract 33413 · 09.05.2025 | 28.083,95 RON | |||
| LECONFEX · contract 8699 · 30.01.2026 | 7.751,90 RON | |||
| LECONFEX · contract 19014 · 27.02.2026 | 7.996,65 RON | |||
| LECONFEX · contract 28121 · 30.03.2026 | 9.002,35 RON | |||
| 4 | lapte praf | — | VICONSIT S.R.L. 8 contracte | 35.688 RON |
| VICONSIT S.R.L. · contract 28394 · 30.03.2026 | 1.436 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 67346 · 26.09.2025 | 11.588 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 67346 · 26.09.2025 | 3.174,40 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 19041 · 27.02.2026 | 566,40 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 33422 · 09.05.2025 | 3.846,40 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract AC - 33343 · 09.05.2025 | 11.588 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 8464 · 30.01.2026 | 566,40 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 91845 · 31.12.2025 | 2.922,40 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Valoare atribuită
513.767,33 RON
din 298.714,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro