Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 14,6% sub estimat

Acord cadru de furnizare produse alimentare : paste fainoase, faina, gris, orez, pesmet, zahar, ulei, margarina, oua, lapte praf

Număr anunț
CAN1147749
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298.714,17 RON
Valoare atribuită
255.134,25 RON 14,6% sub estimat
Data anunțului
27.04.2026 07:56
Anunț de participare
CN1078745

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 501.738,87 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paste fainoase LECONFEX 7 contracte 52.267,31 RON
LECONFEX · contract 67304 · 26.09.2025 5.584,62 RON
LECONFEX · contract 91983 · 31.12.2025 1.675,99 RON
LECONFEX · contract 33406 · 09.05.2025 8.309,34 RON
LECONFEX · contract AC-33322 · 09.05.2025 29.259,16 RON
LECONFEX · contract 28059 · 30.03.2026 2.351,44 RON
LECONFEX · contract 18988 · 27.02.2026 2.799,68 RON
LECONFEX · contract 8703 · 30.01.2026 2.287,08 RON
2 Faina,gris,pesmet,orez,zahar,ulei,margarina VICONSIT S.R.L. 7 contracte 243.838,06 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 67313 · 26.09.2025 27.413,62 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 33411 · 09.05.2025 49.997,01 RON
VICONSIT S.R.L. · contract AC-33329 · 09.05.2025 122.435,66 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 91987 · 31.12.2025 9.478,64 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 8702 · 30.01.2026 10.999,44 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 18993 · 27.02.2026 11.670,41 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 28079 · 30.03.2026 11.843,28 RON
3 Oua LECONFEX 8 contracte 169.945,50 RON
LECONFEX · contract 91473 · 31.12.2025 5.157,55 RON
LECONFEX · contract AC-33336 · 09.05.2025 83.321,80 RON
LECONFEX · contract 34461 A · 14.05.2025 7.120 RON
LECONFEX · contract 67323 · 26.09.2025 21.511,30 RON
LECONFEX · contract 33413 · 09.05.2025 28.083,95 RON
LECONFEX · contract 8699 · 30.01.2026 7.751,90 RON
LECONFEX · contract 19014 · 27.02.2026 7.996,65 RON
LECONFEX · contract 28121 · 30.03.2026 9.002,35 RON
4 lapte praf VICONSIT S.R.L. 8 contracte 35.688 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 28394 · 30.03.2026 1.436 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 67346 · 26.09.2025 11.588 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 67346 · 26.09.2025 3.174,40 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 19041 · 27.02.2026 566,40 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 33422 · 09.05.2025 3.846,40 RON
VICONSIT S.R.L. · contract AC - 33343 · 09.05.2025 11.588 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 8464 · 30.01.2026 566,40 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 91845 · 31.12.2025 2.922,40 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

255.134,25 RON

din 298.714,17 RON estimat 14,6%

Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 43.579,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.