Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

Furnizare baie de apă cu ultrasunete, proiect CExForD, nr. proiect 760074/23.05.2023

Număr anunț
CN1079643
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NITECH SRL (CUI 13890865)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
11.850 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
02.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1149240
Termen limită
06.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
210961-2025
Documentație de atribuire
DF1241315

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589

Valoare atribuită

11.850 RON

din 12.000 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 150 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.