Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,2% sub estimat
Furnizare baie de apă cu ultrasunete, proiect CExForD, nr. proiect 760074/23.05.2023
- Număr anunț
- CAN1149240
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- NITECH SRL (CUI 13890865)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.850 RON 1,2% sub estimat
- Data anunțului
- 20.06.2025 13:03
- Anunț de participare
- CN1079643
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
11.850 RON
din 12.000 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 150 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.