Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Echipamente de laborator – 2 loturi in cadrul proiectului de cercetare PNRR, Contract de finantare nr.: 760065 / 23.05.2023, CF 85 / 15.11.2022 - "HINT II"
- Număr anunț
- CN1081714
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.470 RON
- Valoare atribuită
- 173.978 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153796
- Termen limită
- 30.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 348841-2025
- Documentație de atribuire
- DF1245806
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini, echipamente - 2 loturi_signed.pdf
- FisaDate_DF1245806.pdf
- formulare.doc.p7s
- Model - Contract furnizare PNRR.doc.p7s
- Model de propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 176.470 RON Adjudecat: 173.978 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bioanalizator acizi nucleici | 147.058 RON | ALTIUM INTERNATIONAL | 147.000 RON |
| 2 | Incubator culturi celulare | 29.412 RON | ANTISEL RO | 26.978 RON ↓8,3% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NOVA GROUP INVESTMENT SRL CUI RO 13986464
Valoare atribuită
173.978 RON
din 176.470 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 2.492 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.